Monday, May 29, 2023

|

“Si s’më ka puthur dhe mua”/ ‘Shpërthen’ dashuria në BBV, Luizi habit me kërkesën e veçantë ndaj këtij banori

po lexohet

Donald Veshaj dhe Ilir Shaqiri hynë në shtëpinë e “Big Brother”, dje në mbrëmje për të shijuar një darkë me finalistët.

Në një moment, Donaldi ishte duke pirë cigare dhe Luizi shprehet se dëshiron ta puthë sepse i duket si Kiara, duke shkaktuar të qeshura.

Luizi: O Zot, jam bërë të të puth tani sepse po e pi cigaren si Kiara.
Donadi: Me vërtet? Hajde shpirt.

Luizi: Jo se na thonë që janë bërë 16 puthje. Se i kemi numëruar sa herë janë puthur banorët. 16 puthje kemi në shtëpi.

Dea: 7 nga të cilat i kam dhënë unë.

Luizi: 7 banorë ka puthur vetëm Dea në buzë.

Dea: Mund të kenë qenë edhe më shumë, por si mbaj mend të gjitha.

Luizi: 7 banorë, numëroi dhe një herë.

Dea: Tea, Amos, Olta, Keisi, Nita, Ronaldo.

Kristi: Lind pyetja, si s’më ka puthur mua!

Luizi: Hajde Kristi, e sheh do e përdorë si kartë të fundit për të fituar çmimin.

Dea: Kristi, mos po flirton me mua?

Kristi nuk përgjigjet, duke u ndryshuar kështu muhabeti.

të fundit

EKSKLUZIVE/ Zbulohet data e dasmës së Arbanës dhe Eduartit, ja detajet nga ceremonia e veçantë

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen në datën 17 qershor. Lajmi bëhet me dije nga burime ekskluzive...

të ngjashëm