Tuesday, December 5, 2023

|

spot_img

“Si më spiunoi doktoresha kur shkova të abortoja fëmijën”, moderatorja e njohur shqiptare i lë të gjithë pa fjalë

po lexohet

Moderatorja Gerta Gixhari, e cila është motra e aktores Olta Gixhari i ka befasuar të gjithë me deklaratën që ka bërë sëfundmi.

Ajo ka rrëfyer së fundmi përballë moderatores Ester Bylyku, një copëz të së shkuarës së saj.

Gerta foli për shtatzëninë me djalin e dytë, ku u shpreh se nuk ishte gati për diçka të tillë, duke shtuar: ‘Nuk i tregova as bashkëshortit dhe as familjes sime për shtatzëninë, por u nisa drejt doktoreshës që është kujdesur për vite për mua, dhe mora vendimin ta hiqja fëmijën.

Ajo u përpoq të më bindte duke më thënë se fëmija i dytë është më i lehtë se i pari, më kërkoi të mendohesha dhe u nisa për shtëpi. Ndërkohë që ajo telefonon bashkëshortin tim dhe e njofton për gjithçka. Ai telefonon familjen time dhe së bashku organizojnë një festë. Nuk vihej në diskutim që të hiqja fëmijën”, u shpreh ajo.

të fundit

Luiz Ejllit i mbyllin sërish Instagramin, kallëzon rastin në polici

Këngëtarit, aktorit dhe ish-banorit të Big Brother VIP i kanë mbyllur sërish faqen e tij në rrjetin social Instagram. Ai...

të ngjashëm