Wednesday, June 12, 2024

|

spot_img

Si është të udhëtosh me makinë me Luizin? Sapo na e zbuloi Kiara me këtë video

po lexohet

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli janë një nga çiftet më të dashur për publikun shqiptar. Fansat e tyre u mësuan që t’i shikonin gjatë gjithë kohës teksa ishin brenda shtëpisë së “Big Brother VIP 2”, e tani që reality show ka përfunduar, ata i ndjekin hap pas hapi.

E që të jenë sa më pranë fansave, moderatorja dhe këngëtari janë mjaft aktiv në profilet e tyre në rrjetet sociale, ku herë pas here postojnë foto e video me njëri-tjetrin.

Kështu kanë bërë ditën e sotme. Fillimisht ka qenë fituesi i BB VIP 2 ai që ka postuar në “Instagram” një foto me partneren e tij, e cila menjëherë mori gjithë vëmendjen.

Ndërsa Kiara ka postuar pak më parë një video në “Instastory” ku është duke udhëtuar bashkë me Luizin. Teksa ky i fundit është duke i dhënë makinës, në sfond ka edhe muzikë.

E sigurisht që Ejlli është duke kënduar. Këtë moment kaq të bukur, Tito ka vendosur që t’a ndajë me mijëra ndjekësit e saj në “Instagram”.

të fundit

E trishtë: Vesa Smolica humbë njeriun e dashur

Këngëtarja dhe ish banorja e ‘BBVA’, Vesa Smolica ka njoftuar që ka humbur një njeri shumë të afërt. SHIKO VIDEON:!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r||(r=function(){(r._=r._||).push(arguments);if(r._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m),l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/u3ivb6u"+(arguments.video?'.'+arguments.video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify(.slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window,...

të ngjashëm