Wednesday, June 12, 2024

|

spot_img

“Si do reagoje ndaj Meritonit po të futeshe në BBV?”, moderatori vë në siklet vëllain e Ilnisës

po lexohet

Gjatë një interviste të dhënë së fundmi, vëllai i Ilnisës ky i fundit është vënë në siklet nga një pyetje tepër me ‘spec’ nga moderatori Ronaldo Sharka.

Ky i fundit ka drejtuar një pyetje drejt tij: ‘ Nëse ty të vin një ftesë për t’u futur në ‘BBV3’, si banor a do të futeshe dhe nëse po çfarë qëndrimi do të mbaje dhe a do të vështirsonte hyrja jote marrëdhënien Ilnisa-Meriton?’

Deri diku i sikletosur, ai u shpreh se nuk do të ndikonte në marrëdhënien e tyre.

Ronaldo: Po nëse futesh surprizë në një prej ‘Prime-ve’, do e përshëndesje Meritonin?

‘Patjetër që po, çfarë të keqe ka të përshëndesësh një preson? Është kulturë qytetare. Do përshëndesja jo vetëm Meritonin por dhe atë që Ilnisa do kishte debate më të mëdha brenda shtëpisë’- deklaroi vëllai i Ilnisës.

të fundit

E trishtë: Vesa Smolica humbë njeriun e dashur

Këngëtarja dhe ish banorja e ‘BBVA’, Vesa Smolica ka njoftuar që ka humbur një njeri shumë të afërt. SHIKO VIDEON:!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r||(r=function(){(r._=r._||).push(arguments);if(r._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m),l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/u3ivb6u"+(arguments.video?'.'+arguments.video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify(.slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window,...

të ngjashëm