Saturday, April 13, 2024

|

spot_img

Shqipja plas “bombën”: Tea dhe Andi janë shtirur sikur nuk njiheshin më parë! Ja foto që i nxjerr zbuluar

po lexohet

Mbremjen e sotme një foto e publikuar nga Shqipja, ish konkurentja e emisionit “Për’puthen” e cila u shkualifikua nga emisioni për shkak të shkeljes së rregullave, ka bërë bujë të madhe në rrjetet sociale. Shqipja ka publikuar një foto të Teas, ku kjo e fundit shfaqet duke puthur Andin të cilin është shprehur se nuk e ka njohur më parë. Kaq ka mjaftuar që publiku të shpërthej, pasi sipas rregullave të emisionit nuk lejohet që konkurentët të kenë njohje të mëparshme.

të fundit

Deklarata kontradiktore të Meriton Mjekiqit/ Çfarë ka rrëfyer moderatori për raportin me të birin para 4 vitesh

Meriton Mjekiqi e ka përmendur shumë herë djalin e tij, Loarin, në shtëpinë e Big Brother Vip ku shprehet...

të ngjashëm