Saturday, July 20, 2024

|

spot_img

Shkoi duke pirë birra pasi masakroi bashkëshorten, ja ku ishte fshehur Eduart Denaj pasi kishte kryer krimin e rëndë

po lexohet

Pas masakrimit për vdekje të të shoqes dhe nënës së dy fëmijëve të tij, Eduart Denaj ka shkuar në një market, ka blerë dy birra dhe më pas është futur në një godinë në ndërtim e sipër, dhe është fshehur për disa orë.

Shkoi duke pirë birra pasi masakroi bashkëshorten, ja ku ishte fshehur

Siç shihet nga pamjet e publikuara në mediat greke, në ambientet godinës në ndërtim qëndrojnë ende shishet e birrave. Sipas raportimeve, thuhet se ai është pikasur nga një qytetar, i cili ka njoftuar policinë duke i thënë se një person i dyshimtë ndodhej në këtë ndërtesë.

Pasi ka mbërritur policia, ai është gjetur i dehur, dhe nuk ka bërë rezistencë teksa i vendoseshin prangat.

të fundit

FOTO/ Në ditën më të bukur të saj, Niko Peleshit i mbetet “peng” diplomimi i Aleksias

Aleksia Peleshi, vajza e Ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshit është diplomuar. Ajo ka mbaruar studimet në Barcelonë, në degën...

të ngjashëm