Saturday, July 20, 2024

|

spot_img

Luizi bën komentin epik për vajzën e tij, ja kujt i ka ngjarë Luna Mari Ejlli

po lexohet

Moderatorja Kiara Tito dhe Luiz Ejlli dy javë më parë janë bërë prindër për herë të parë, e vogla e tyre Luna Mari Ejlli ka ardhur në jetë.

Së fundmi Kiara ka ndarë me ndjekësit një foto të vogëlushes, duke i mbuluar fytyrën.

“Bëra një dëshirë dhe ajo mu realizua”- shkruan ajo krahas fotos së Lunës, duke treguar se mezi ka pritur që të mbajë në krahë të voglën e saj.

Megjithatë vëmendjen e ka marrë një koment i Luizit në postimin e moderatores.

Këngëtari ka treguar se Luna i ka ngjarë atij edhe nga gishtat e këmbës.

“Veç gishtat e këmbës i ka si unë të tjerat dihet…si unë prap”– ka shkruar këngëtari.

Luizi bën komentin epik për vajzën e tij, ja kujt i ka

të fundit

FOTO/ Në ditën më të bukur të saj, Niko Peleshit i mbetet “peng” diplomimi i Aleksias

Aleksia Peleshi, vajza e Ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshit është diplomuar. Ajo ka mbaruar studimet në Barcelonë, në degën...

të ngjashëm