Friday, September 22, 2023

|

spot_img

Sërish “tërmet” në kursin e këmbimit valutor/ Euro në pikiatë, me sa shiten dhe blihen dollari dhe paundi

po lexohet

Monedha e eurozonës shitet sot me 106.9lekë. Dollari amerikan këmbehet me 100.5lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 123.5 lekëve. Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 74.7 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 111.2 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.67 lekë.

Sërish “tërmet” në kursin e këmbimit valutor/

të fundit

Fitime marramendëse, blogerët dhe personazhet e TikTok-ut në Shqipëri tashmë do të paguajnë taksa

Të ardhurat nga Tik-Tok, Instagram, platformat ndërkombëtare Booking dhe AirBnB apo bonuset dhe përfitimet e përmuajshme të dëmshmpërblimit nga...

të ngjashëm