Tuesday, December 5, 2023

|

spot_img

‘Secili mbron b*thën e tij’, Noizy bën thirrjen e fortë për familjen e Klodian Rashës

po lexohet

Rivaliteti i skenës mes reperëve të njohur me emrin e artit si Noizy dhe Stresi është zhvendosur në mbështetjen e kauzave.

Përmes një reagimi në rrjetet sociale, Noizy i ka bërë thirrje qytetarëve që protesta për Klodian Rashës, i vrarë pak ditë më parë nga një efektiv policie është kthyer në një protestë politike dhe se gjithçka bëhet për b*thët e pjesëmarrësve.

Në statusin e tij, Noizy shkruan se të gjithë artistët duhet të bashkohen dhe të ndihmojnë familjen e Rashës me ndihmë financiarisht, teksa pohoi se nesër, ai do të shkojë për vizitë në familjen e Klodianit.

‘Kush nga artistat do bashkohet me mu të ndihmojmë familjen e Klodianit? Më shkruani… Unë them të ndihmojmë atë familje se sa të merremi me protesta për të mbrojt b*thët tonë.. Asnjë parti sdo na sjelli bukë te shpia secili person lugën e çon tek goja vet para se te e tjetrit. Protesta është bërë politike. Edhe qorri e sheh… Unë sjam as me lali Erin, as me Edin, as me Lulin e as me lali Ilirin. Unë jam me familjen time dhe shtetin tim, të shkatërrojmë shtetin është të shkatërrosh shtëpinë tëndë. Unë nesër kam ndërmend të shkoj për vizitë,” shkruan Noizy në statusin e tij.

n-2.jpg

të fundit

“Vrasjen e dua sot”, gazetari i njohur zbardh dosjen e Naim Murselit: Si e planifikoi krimin javë më parë

Gazetari Laurent Berisha, i ftuar në një emision televiziv, zbardhi dosjen e Prokurorisë për Naim Murselin, i cili vrau...

të ngjashëm