Saturday, April 13, 2024

|

spot_img

Sara Hoxha tregon se çfarë ndodh kur Ledri Vula është i pirë

po lexohet

Reperi i njohur Ledri Vula  ka disa kohë që ka konfirmuar lidhjen disavjeçare me Sara Hoxhën.

Në pritje për t’u bërë prindër, dyshja nuk i kanë kursyer fotot në rrjete sociale.

Së fundmi, Sara ka publikuar një foto teksa qëndron në timonin e makinës. Bukuroshja ka treguar se kur Ledri është i pirë, është ajo që i jep makinës.

Ndërsa vihet re që Sara  mban të veshur  një fustan të zi dhe të ngushtë pas trupit, i cili i tregon barkun e rrumbullakosur .

“Kur ai po e ngas unë makinën, por ai sërish do të bëjë fotografi”, ka shkruar ajo krahas fotos.

të fundit

Deklarata kontradiktore të Meriton Mjekiqit/ Çfarë ka rrëfyer moderatori për raportin me të birin para 4 vitesh

Meriton Mjekiqi e ka përmendur shumë herë djalin e tij, Loarin, në shtëpinë e Big Brother Vip ku shprehet...

të ngjashëm