Friday, March 24, 2023

|

spot_imgspot_img

Sa vjeç bëri? E bija feston ditëlindjen, Ardit Gjebrea i bën urimin emocionues: Do jesh githmonë e vogla ime

Më të lexuarat

Anna Gjebrea, e bija e Ardit Gjebreas është futur në tregun e muzikës shqiptare duke sjellë frymën e artistëve që bëjnë muzikë për të rinj, për adoleshentë.

“Sa shpejt 14!

Dhe shume shpeit do vijne te tjerat, te tjerat, te tjerat… dhe unë nuk e di se sa do shoh, se sa do jetoj me ty, por të premtoj që edhe kur të mos jem, pèrsèri do jem me ty, në nje forme a nje tjeter.

Dhe ti do jesh githmone e vogla ime, princesha ime, krenaria ime.

Une kam shume bekime ne jete, por ti je bekimi per tè cilin falenderoj çdo ditè Zotin qè tè solli ne jeten time. Të bekuar, diell dhe dashuri e paç jetën!

Happy Bday @annagjebreaofficial”

- Advertisement -spot_img

More articles

rrjetet sociale

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit