Wednesday, October 4, 2023

|

spot_img

Rozana Radi shpërthen ndaj vajzave: Ju zgjidhni burra që ju duan për shalë

po lexohet

Rozana Radi teksa ka publikuar një foto nga pushimet është kritikuar nga ndjekësit të cilët i kanë thënë se është shëndoshur.

Më pas ajo ka ndarë një tjetër fotografi, të realizuar në bregdet dhe përmes saj përcjell një mesazh të fortë për të gjitha vajzat ku i thotë se ato zgjedhin mashkuj që i duan vetëm për shalët.

“Është e thjeshtë të mos kesh “fytyrë” e te gjykosh fytyrën e tjetrit”, thotë ndër të tjera Rozi në mesazhin e saj drejtuar vajzave, ndërsa shton se “është problemi i tyre që zgjedhin burra qe i duan për shalë”.

“Po kam shtuar kg dhe kjo nuk me ben me pak grua terheqese. Nuk di te thote qe te shtosh disa kg nuk je nje grua inteligjente. Nuk do te thote, qe po pate celulit burrat nuk te duan me si me pare. Eshte problemi juaj qe zgjidhni “burra” qe ju duan per shale. Eshte problemi i te gjithave ju me adresa fallco, qe mjafton te kesh vene pak bark dhe turreni me sms per te bullizuar kedo qe ju del perpara ne rrjeger sociale.

Ështe e thjeshte te mos kesh “fytyre” e te gjykosh fytyren e tjetrit. Une jam tipi i gruas qe me kenaqem nje prendim. Une jam tipi i gruas qe qaj me nje film. Nuk me impresionojne muskujt tek nje burre dhe pse i vleresoj ata qe merren me sport. Preferoj te degjoj nga nje burre qe bisedat me mua jane ato qe i pelqejne me shume tek une. Menyra se si qesh, se si surprizohem…. Nje kg me shume ne trup nuk me ben me pak te lexuar. #unenukjamperfekte“, shkruan Rozana.

të fundit

Deklarata e fortë e “Zogut të Tiranës”: Gjysma e shqiptarëve janë gay

Djemtë në Tiranë po kujdesen më shumë për pamjen e tyre sipas një vëzhgimi nga Zogu i Tiranës. Në lidhjen...

të ngjashëm