Saturday, July 20, 2024

|

spot_img

Romeo Veshaj rrëfen për herë të parë momentin më të bukur që ka përjetuar në “BBV”

po lexohet

Aktori Romeo Veshaj ka rrëfyer për herë të parë momentin më të bukur që ka kaluar në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Konkurrenti tregoi se ndonëse dasma me Heidi Baçin brenda shtëpisë nuk ishte e vërtetë, i ka shijuar shumë që nga ftesat, përgatitja dhe pastaj pritja në altar, duke shtuar se vetëm prindërit e tyre mungonin.

“E gjithë pjesa e dasmës mua më ka pëlqyer shumë. Edhe ajo pjesa para dasmës, të gjitha përgatitjet. Jo e kam jetuar, por më është dukur vetja në Dhërmi, nuk më është dukur fare këtu. Që nga momenti i ftesës aty, bisedat, përgatitjet, pastaj pritja në altar. Vetëm po mendoja pse nuk janë prindërit” – tha Romeo, ndërsa banorët treguan se dasma e çiftit ka qenë një moment i bukur edhe për ata.

të fundit

FOTO/ Në ditën më të bukur të saj, Niko Peleshit i mbetet “peng” diplomimi i Aleksias

Aleksia Peleshi, vajza e Ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshit është diplomuar. Ajo ka mbaruar studimet në Barcelonë, në degën...

të ngjashëm