Wednesday, July 17, 2024

|

spot_img

“Kur i bëre tre muaj shtatzënë se nuk dalin llogaritë që e ke me Bardhin”, Sara reagon ashpër pas komenteve që mori në fotografinë e fundit

po lexohet

Moderatorja dhe ish-banorja e Big Brother VIP Albania 3, Sara Gjordeni, është përballur me disa komente dhe mesazhe jo të këndshme nga ndjekësit në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo ka zgjedhur të ndajë me publikun një nga mesazhet e pakëndshme që ka pranuar.

Një ndjekës ka shkruar në një mesazh privat drejtuar Sarës, duke iu referuar shtatzënisë së saj: “Kur i bëri tre muaj kjo se nuk dalin llogaritë që e ka me Bardhin”.

Reagimi i Sarës ishte i menjëhershëm dhe i prerë, ku ajo vuri në pah mesazhin e papërshtatshëm në InstaStory, duke treguar për ndjekësit e saj shqetësimin dhe tmerrin nga kjo lloj sjelljeje.

Sara ka konfirmuar më parë në rrjetet sociale lidhjen e saj me reperin Bardhi, babai i fëmijës së saj, transmeton Insajderi.

Ata të dy u njohën dhe u bashkuan gjatë qëndrimit të tyre në reality-show, ku filluan një marrëdhënie të dashurisë.

të fundit

Arilena Ara feston sot ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç mbush këngëtarja

Këngëtarja e njohur Arilena Ara feston sot 26 vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të veçantë për të, Ara...

të ngjashëm