Saturday, July 20, 2024

|

spot_img

Lumbardh Salihu dhe Kader Kicaj konfirmojnë ribashkimin

po lexohet

Çifti i edicionit të dytë të Big Brother Vip Kosova, Lumbardh Salihu dhe Kader Kicaj janë sërish bashkë.

Ka qenë Lumbardhi ai që ka postuar një video të Kader në Instagram, duke shkruar “Zemra”.

Pak javë më parë ata fshinë fotot me njër-tjetrin dhe u bënë unfollow. Mirëpo, ditën e djeshme kanë surprizuar ndjekësit me veprimin e tyre.

të fundit

FOTO/ Në ditën më të bukur të saj, Niko Peleshit i mbetet “peng” diplomimi i Aleksias

Aleksia Peleshi, vajza e Ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshit është diplomuar. Ajo ka mbaruar studimet në Barcelonë, në degën...

të ngjashëm