Wednesday, December 6, 2023

|

spot_img

Robert Berisha konfirmon lidhjen, zbulon të dashurën e tij misterioze

po lexohet

Këngëtari i njohur shqiptar, Robert Berisha, duket se ka nisur një lidhje të re dashurie.

Të paktën kështu ka lënë ai të kuptohet përmes disa postimeve që ka ndarë në InstaStory.

Roberti ka shpërndarë disa video nga udhëtimi i tij në Miami ku shfaqet krah një vajze misterioze, identitetin e të cilës nuk e ka zbuluar.

Romanca e tij vjen pas ndarjes prej më shumë se një viti nga modelja Laureta Maqedonci. Ata ishin bashkë për disa muaj, ndonëse ishin në vëmendje të mediave vazhdimisht.

të fundit

Reshje shiu dhe dëbore në vend, temperaturat pësojnë rënie

Një sistem i fuqishëm vranësirash do të vendoset në territorin shqiptar duke sjellë reshje shiu në Ultësirën Perëndimore si...

të ngjashëm