Saturday, April 13, 2024

|

spot_img

Reshje shiu dhe dëbore, mësoni si do jetë dita sot

po lexohet

Ditën e somte moti parashikohet me vranësira mesatare dhe të dendura.

Reshje shiu të herëpasherëshme me intensitet të ulët dhe përgjatë bregdetit me intensitet deri mesatar. Në ekstremet malore reshje të dobëta bore. Të pranishme do të bëhen mjegulla e dendur në lugina si dhe ngricat në lartësitë mbi 1200m gjatë mëngjesit dhe mbrëmjes vonë.

Era, do të fryjë nga kuadrati i jugut mesatare kryesisht në orët e mëngjesit. Valëzimi në dete parashikohet i forcës 3 dhe 4 ballë.

Temperaturat parashikohen në:

zonat malore 2°C deri në 7°C

zoant e ulëta 6°C deri në 17°C

zonat bregdetare 9°C deri në 18°C

të fundit

Deklarata kontradiktore të Meriton Mjekiqit/ Çfarë ka rrëfyer moderatori për raportin me të birin para 4 vitesh

Meriton Mjekiqi e ka përmendur shumë herë djalin e tij, Loarin, në shtëpinë e Big Brother Vip ku shprehet...

të ngjashëm