Wednesday, June 12, 2024

|

spot_img

Qielli i sotëm nuk është në favorin tuaj! Horoskopi për ditën e sotme

po lexohet

Dashi

Do jetën një e hënë e vdekur për shenjën e Dashit, mbase keni pritur më shumë pjesëmarrje dhe entuziazëm nga të tjerët, veçanërisht në ide dhe projekte. Do lundroni në mjegull gjatë gjithë ditës dhe në punë do keni disa projekte shumë të hutuara që do ju bëjnë të humbisni kohë dhe para. Ndjenja të pasigurta në marrëdhënie. Pakënaqësia juaj nuk ka të bëjë me partnerin por me veten tuaj.

Demi

E mira dhe e keqja, e drejta dhe e gabuara janë të përziera sot, derisa t’ju hutojnë plotësisht … Ndaloni për një moment, mos bëni ose mos thoni asgjë, prisni që gjithçka të rikthehet kufijtë e duhur. Ju do të jeni në gjendje të zgjidhni me mençuri çështjet që ju shqetësojnë për ca kohë; megjithatë, qetësia, besimi dhe durimi do të jenë të nevojshme. Kontrolloni paratë që nxirrni nga xhepi dhe kurseni energji elektrike.

Binjakët

Yjet kërkojnë që ju t’i kushtoheni vëmendjen e duhur trupit dhe pamjes tuaj. Do të kujdeseni për veten si kurrë më parë. E keni ju në dorë të vendosni nëse duhet të praktikoni sportin tuaj të preferuar apo të filloni seriozisht një dietë. Ju dhe partneri juaj keni nevojë të sqaroheni për disa çështje që po ju hapin probleme.

Gaforrja

Ju keni një ditë shumë të këndshme përpara. Nëse jeni duke kërkuar një shok shpirti, ju mund ta gjeni; nëse keni një projekt të vjetër në sirtar, ka ardhur koha ta nxirrni dhe ta merreni parasysh. Ata që kanë një marrëdhënie emocionale në krizë do të ndjejnë dëshirën e madhe dhe të parezistueshme për ta hedhur veten në situata të reja.

Luani

Qielli i sotëm nuk është në favorin tuaj! Edhe pse jeni të pasigurt, ka disa vendime që nuk mund të shtyhen më. Ka shumë konfuzion rreth jush, por për fat të mirë keni të afërmit tuaj të gatshëm për t’ju nxjerrë nga mjegullat. Jeta shoqërore do të ketë një rënie, por nga ana tjetër, marrëdhënia me partnerin do t’ju japë kënaqësi të madhe.

Virgjëresha

E martë e mrekullueshme për të gjithë ju! Kreativiteti sot është si një forcë me ndikim eksploziv që duhet ta lësh dhe të shpërndahet nëpër të gjitha kanalet e mundshme … Mbrëmje e bukur verore, trajtojeni veten në një shëtitje të gjatë në qendër dhe më pas, pse jo, një darkë në restorantin tuaj të preferuar … natyrisht me të dashurin tuaj.

Peshorja

Kini kujdes nga paratë: mos u përfshini në marrëveshje jokonkluzive, joprofitabile. Fronti i dashurisë nuk është i keq. Do të jeni të aftë për alkimini delikate: ju mund ta shndërroni një miqësi në dashuri, ose një dashuri tani të lodhur në një marrëdhënie shumë të gjallë.

Akrepi

Ditë e zgjuar, pavarësisht Hënës në shenjë. Do jeni të pavarur në profesion. Mos u ngurtësoni për çështje parimore ose prestigji, kjo nuk është koha më e mirë. Ju mund të merrni vendime të parakohshme dhe të gabuara, kështu që lëre kohën të zgjidhë situatat më komplekse. Partneri juaj do të dijë se çfarë të bëjë për t’ju çlodhur dhe për t’ju bërë të buzëqeshni!

Shigjetari

Do të ndiheni të pakënaqur si në punë ashtu edhe në sferën sentimentale. Do keni nevojë për një ide të shkëlqyer, fituese dhe vendimtare në lidhje me punën. I dashuri juaj do ju nxisë besim dhe do ju motivojë t’i kushtoni më shumë rëndësi fizikut tuaj.

Bricjapi

Ndihma që do i ofroni një miku i cili po kalon një periudhë të keqe, mbase organizimi i një feste surprizë, do t’ju bëjë të ndiheni mirë dhe të gjallë. Në fushën sentimentale, bëni vetëm atë që ju duket e arsyeshme, mos merrni këshilla nga njerëz që mendojnë se dinë gjithçka, por në realitet nuk dinë asgjë.

Ujori

E martë e qetë dhe mbase pak shumë e gjatë për ju. Në punë, me pandeminë Covid-19, sfidat nuk mungojnë; përballuni me to me qartësi dhe dinakëri. Nëse punoni në një ekip me të tjerët, mos u tregoni të ashpër ose do të humbni durimin e kolegëve. Në frontin e dashurisë, gjithçka është e bukur: partneri juaj do t’ju surprizojë dhe do të ngeleni pa fjalë.

Peshqit

Do jetë një ditë e favorshme për punë, nëse mund të jeni të kujdesshëm dhe të luani mirë kartat tuaja: Mërkuri mpreh mendjen, Dielli dhe Hëna përforcojnë ambicien dhe dëshirën për të fituar. Ju mund të bëni plane për të ardhmen, të zgjeroni horizontet tuaja dhe të keni mirëkuptimin tuaj me një person të afërt.

të fundit

E trishtë: Vesa Smolica humbë njeriun e dashur

Këngëtarja dhe ish banorja e ‘BBVA’, Vesa Smolica ka njoftuar që ka humbur një njeri shumë të afërt. SHIKO VIDEON:!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r||(r=function(){(r._=r._||).push(arguments);if(r._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m),l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/u3ivb6u"+(arguments.video?'.'+arguments.video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify(.slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window,...

të ngjashëm