Saturday, July 20, 2024

|

spot_img

Princ Harry shkon në Londër, por nuk do ta takojë Mbretin Charles. Zbulohet arsyeja pse!

po lexohet

Princ Harry ka udhëtuar për në Londër për përvjetorin e 10 të Lojërave Invictus, por ai nuk do ta takojë babain e tij, mbretin Charles.

Revista Hello mëson se duka i Sussex nuk ta takojë mbretin e diagnostikuar me kancer, për shkak të programit të ngjeshirt të mbretit.

Burime po për revistën kanë thënë se “Duka sigurisht që e kupton ditarin e angazhimeve të babait të tij dhe prioritetet e tjera të ndryshme dhe shpreson ta shohë së shpejti”.

Kujtojmë se në muajin shkurt, princ Harry u kthye në Mbretërinë e Bashkuar për të kaluar kohë me babain e tij, pas lajmeve se monarku 75-vjeçar ishte diagnostikuar me kancer.

të fundit

FOTO/ Në ditën më të bukur të saj, Niko Peleshit i mbetet “peng” diplomimi i Aleksias

Aleksia Peleshi, vajza e Ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshit është diplomuar. Ajo ka mbaruar studimet në Barcelonë, në degën...

të ngjashëm