Friday, September 22, 2023

|

spot_img

Po kërkoni të investoni në Tiranë? Ja një mundësi e shkëlqyer për biznes

po lexohet

Nëse po kërkoni një mundësi për të investuar, idealja do të ishte një biznes privat.

Ne ju sugjerojmë hapësirën më të re në rrugën “Dritan Hoxha” në Tiranë.

Bëhet fjalë për një ambient open space, të përshtatshëm për market apo tregtim të produkteve të tjera si peshku, mishi, pastiçeri apo prodhime brumi të cilat mungojnë në këtë zonë.

Ambienti në fjalë është një hapësirë prej 115.6 m2 neto bashkë me një verandë në shfrytëzim me sipërfaqe 162.8 m2.

Zona ku ndodhet biznesi është në zhvillim e sipër pasi shumë pranë saj po ndërtohen zyra dhe komplekse banimi.

Çmimi i shitjes është 2,390 euro/m2.

të fundit

Fitime marramendëse, blogerët dhe personazhet e TikTok-ut në Shqipëri tashmë do të paguajnë taksa

Të ardhurat nga Tik-Tok, Instagram, platformat ndërkombëtare Booking dhe AirBnB apo bonuset dhe përfitimet e përmuajshme të dëmshmpërblimit nga...

të ngjashëm