Wednesday, June 12, 2024

|

spot_img

Luizi publikon gjobën e Armaldos, arsyen nuk do e besoni (FOTO)

po lexohet

Luiz Ejlli, Kiara Tito dhe Armaldo Kllogjeri kanë qenë një nga treshet më të komentuara ne këtë sezon të BBVA.

Por duket se pas përfundimit të këtij formati ata nuk janë parë shpesh krah njëri tjetrit.

Pak jave më parë Luizi dhe Armaldo ndërmorën një vendim duke mos e ndjekur më njëri tjetrin në instagram.

Por sot Luizi ka thyer akullin duke postuar një foto ku shihet se Armaldo ka marrë gjobë nga policia rrugore.

Ajo që ka tërhequr vëmendjen ka qenë përshkrimi i fotos ku Luizi shprehet se gjoba është vendosur pasi Armaldo ka nominuar Kiarën në BBVA.

Kjo ka shkaktuar mjaft të qeshura në rrjet. Më pas artisti ka ndarë me ndjekësit edhe foton e patentës së tij për të shgmangur kritikat për publikimin e të dhënave personale.

të fundit

E trishtë: Vesa Smolica humbë njeriun e dashur

Këngëtarja dhe ish banorja e ‘BBVA’, Vesa Smolica ka njoftuar që ka humbur një njeri shumë të afërt. SHIKO VIDEON:!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r||(r=function(){(r._=r._||).push(arguments);if(r._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m),l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/u3ivb6u"+(arguments.video?'.'+arguments.video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify(.slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window,...

të ngjashëm