Sunday, February 25, 2024

|

spot_img

Plas sherri në BBV, Egla përplaset ashpër me Gracionon, finalizohet me një… (Video)

po lexohet

Para pak ditësh, dy prej banorëve të spektaklit televiziv “BBVA3”, Graciano dhe Egla patën debatin e tyre të parë, ku tema kryesore ishin mbathjet.

Egla e ofendoi pasi Graciano u ndërrua në dhomën e gjumit.

Me tone të larta ajo iu drejtua duke i thënë të shkojë të vishet diku tjetër, mirëpo banori e refuzoi duke i thënë me ironi të mbulojë kokën.

Më pas Egla i tha Gracianos se në këtë mënyrë të sillet te “shtëpia e mamit”, fjalë e cila nuk i pëlqeu aspak balerinit.

Ditën e sotme, debatet mes tyre kanë vijuar, por ndryshe nga herët e tjera, e mbyllën me një puthje.

të fundit

Artiola Toska feston sot ditëlindjen e saj, nuk do ta besoni sa vjeç mbush këngëtarja

Këngëtarja e këngës popullore e qytetare të Shqipërisë së Mesme si dhe e shumë hiteve Artiola Toska feston sot...

të ngjashëm