Sunday, May 28, 2023

|

Përputhen/ Melisa shpërthen ndaj Anës: S’e ka fajin dashnorja nëse burri të ikën nga krevati

po lexohet

Teksa po bisedonin në lidhje me deklaratën e bërë nga Ana më herët, e cila tha se sipas saj Fatjoni, Melisën e shikon thjesht si “objekt seksi”, Melisa shpërtheu dhe tha “Tradhton burri gruan dhe e ka fajin dashnorja, avash e ka fajin burri se ai iku nga krevati”.

Ndërkohë Ana, iu kundërpërgjigj duke thënë se Melisa mos ndoshta e sheh veten në atë rol.

Melisa: Tradhton burri gruan dhe e ka fajin dashnorja, avash se e ka fajin burri se ai iku nga krevati

Ana: Ti këtë rol po luan?

Melisa: Nuk jam ti unë që qan.

Ana: Unë qaj si të më dojë kokrra e qejfit.

Melisa: A medet për ty.

të fundit

Nuk ka qetësi për vendin fqinj, goditet nga një tjetër tërmet i fuqishëm, ja ku ishte epiqendra

Një tërmet me magnitudë 3.2 Rihter ka lëkundur vendin fqinj rreth orës pesë të mëngjesit sot. Epiqendra e tërmetit është...

të ngjashëm