Wednesday, June 12, 2024

|

spot_img

Pas përplasjeve të ashpra në BBV, Sara Gjordeni i del në mbrojtje Heidit: Bëj durim!

po lexohet

Sherret dhe debatet në ‘BBV3’ janë ato që i kanë dhënë këtij formati më shumë shikueshmëri prej publikut.

Pothuajse të gjithë banorët janë përfshirë në debate të ashpra me njëri-tjetrin, e ndërsa së fundmi një vëmendje të një publiku mjaft të gjerë ka patur dhe ‘sulmi’ që Heidi ka marrë nga disa prej banorëve të shtëpisë më të ndjekur në Shqipëri.

Lidhur me këtë ‘sulm’ ka reaguar dhe ish-banorja, Sara Gjordeni, e cila i ka dalë në mbrojtje Heidit.

Nëpërmjet një postimi në llogarinë e saj personale të Instagramit, duke ndarë momente të banorëve që i sulen Heidit, Sara thotë: “E vetmja gjë që i uroj Heidit është të bëjë durim dhe të mos marrë impulsiviteti siç mi erri mua sytë sepse s’kam aq vetëkontroll. Vajzat në këtë edicion janë bullizueset më të mëdha që ka parë historia e ekranit shqiptar dhe kjo video flet vetë. Jam e lumtur që përveç debatit me Françeskën, vetëm unë dhe Heidi nuk ofenduam kurrë në atë shtëpi as vendosëm epitete! #MeHeidin

të fundit

E trishtë: Vesa Smolica humbë njeriun e dashur

Këngëtarja dhe ish banorja e ‘BBVA’, Vesa Smolica ka njoftuar që ka humbur një njeri shumë të afërt. SHIKO VIDEON:!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r||(r=function(){(r._=r._||).push(arguments);if(r._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m),l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/u3ivb6u"+(arguments.video?'.'+arguments.video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify(.slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window,...

të ngjashëm