Sunday, February 25, 2024

|

spot_img

Pas ndarjes nga bashkëshorti, Fjolla Morina rigjen dashurinë! Kush është i dashuri i ri i këngëtares?

po lexohet

Fjolla Morina duket se ka gjetur sërish personin e zemrës pas ndarjes nga biznesmeni Fisnik Syla me të cilin u martua pak vite më parë në Maldive, por që përfundoi me ndarje dhe akuza të ndërsjellta ndaj njëri-tjetrit.

Këngëtarja, e cila shfaqi probleme të shëndetit mendor dhe u shtrua në spital, ka zbuluar se tashmë është në një lidhje të re dashurie dhe se është e lumtur.

Fjolla Morina publikoi në rrjetin social foto krah partneri të ri por sigurohet që të mos i zbulojë identitetin.

Këngëtarja ka pozuar krah të dashurit brenda një ashensori.

të fundit

Edhe banori i ri në BBVIP, ish i dashuri i Sarës? Silvi: Do të dalin fotot, kemi pasur një…

Silvi Forte, konkurrenti më i ri i Big Brother Vip 3, para se të futej në shtëpinë vip ka...

të ngjashëm