Sunday, February 25, 2024

|

spot_img

Ishte finaliste në BBVK2 , Shqipe Hysenaj thumbon produksionin: Unë mendoj që kam fituar më shumë se Lumbardhi

po lexohet

Shqipe Hysenaj, një prej finalisteve dhe konkurrentëve më të komentuar të ‘BBVK’ të edicionit të dytë ditën e sotme ka zhvilluar një intervistë ku shprehet lidhur me ngjarjet dhe lojën e saj brenda shtëpisë.

Ajo është shprehur se duhet të ishte më shumë e egër, më shumë lojtare brenda shtëpisë.

‘Duhet të isha më e egër, më shumë lojtare pavarësisht çdo gjëje. Gjithsesi ana tjetër i ka pëlqyer njerëzve kështu që jam ok. Kam bërë një rrugëtim shumë të mirë ma kanë thënë të gjithë jam në rregull.’

Sakaq ajo shprehet se ka fituar më shumë se Lumbardhi, fituesi i këtij edicioni të ‘BBVK’: ‘Kam fituar më shumë se Lumbardhi, një dashuri të paparë nga njerëzit, mua çmimi nuk më shërben sa më shërben dashuria e atyre personave!’

të fundit

Edhe banori i ri në BBVIP, ish i dashuri i Sarës? Silvi: Do të dalin fotot, kemi pasur një…

Silvi Forte, konkurrenti më i ri i Big Brother Vip 3, para se të futej në shtëpinë vip ka...

të ngjashëm