Sunday, February 25, 2024

|

spot_img

“Juli kopjon lojën e Luiz Ejllit në ‘Big Brother VIP’”?- Flet miku i aktorit dhe zbulon si qëndron e vërteta

po lexohet

Aktori i njohur i humorit Julian Deda është një ndër banorët e “Big Brother VIP Albania”.

Gjatë qëndrimit në këtë shtëpi ai shpesh herë është komentuar nga banorët se nuk është real por po kopjon strategjinë e lojës së këngëtarit shkodran Luiz Ejlli, i cili sezonin e kaluar u shpall fitues i këtij spektakli.

Së fundmi miku i ngushtë i Julit prej 23 vitesh, Eglein Laknori ka qenë i ftuar në emisionin “Ftesë në 5”, ku ka folur rreth lojës që po bën aktori në këtë shtëpi.

I tha që aktori është ndryshe nga të gjithë konkurentët e tjerë, ndërsa hodhi poshtë pretendimet se Juli po kopjon lojën e Luizit në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

“Juli ka një aftësi që asnjë aty nuk e ka. Juli e ka gjithmonë situatën nën kontroll, nuk i ikën kurrë situata nga kontrolli. Juli flet dhe po ta shofësh dëgjon gjithmonë ata që janë në fund, e ka përqendrimin ndryshe nga njerëzit e tjerë.” – u shpreh Egleini

“A po e kopjon Juli lojën e Luiz Ejllit”- e pyeti Bieta, ndërsa aktori u shpreh: “Jo nuk është e vërtetë”.

të fundit

Edhe banori i ri në BBVIP, ish i dashuri i Sarës? Silvi: Do të dalin fotot, kemi pasur një…

Silvi Forte, konkurrenti më i ri i Big Brother Vip 3, para se të futej në shtëpinë vip ka...

të ngjashëm