Saturday, April 13, 2024

|

spot_img

Parashikimi i motit për ditën e sotme, mësoni si do të ndryshojnë temperaturat

po lexohet

Kthjellime dhe vranësira të lehta mbizotërojnë në të gjithë vendin, ku më të shpeshta paraqiten në zonat përgjatë kufirit lindor por pa reshje.

Parashikohet që pasditja dhe mbrëmja të VIJOJE në të njëjtat kushte atmosferike.

Temperaturat e ajrit ulen sërish në mëngjes dhe mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 18°C deri në 37°C.

Era do fryjë mesatare me shpejtesi 45 km/h nga drejtimi Jugor duke krijuar ne det dallgëzim 5 ballë.

të fundit

Deklarata kontradiktore të Meriton Mjekiqit/ Çfarë ka rrëfyer moderatori për raportin me të birin para 4 vitesh

Meriton Mjekiqi e ka përmendur shumë herë djalin e tij, Loarin, në shtëpinë e Big Brother Vip ku shprehet...

të ngjashëm