Saturday, July 20, 2024

|

spot_img

Panik në “Ferma VIP”/ Banori u dërgua me urgjencë në spital

po lexohet

Fermeri i “Ferma Vip”, Valteri nuk është ndjerë mirë dhe për këtë ka marrë menjëherë ndihmën e mjekëve.

Gjatë “Prime’, janë transmetuar edhe pamje ku Valteri shihet në ambulancë teksa është dërguar për në spital. Ai po ndjente dhimbje dhe ka kërkuar ndihmë, teksa mjekët i kanë thënë se ka  mish gjatë lojës me volejboll. Tani Valeri ndihet më mirë dhe është gati për t’u përballur në sfida nga Agai.

“Kam këputur mish tek pjesa e brinjëve. Jam më mirë se jam njeri që e duroj dhimbjen dhe nuk ankohem. Por, ditën e djeshme nuk po e duroja dot më dhe dihet qartë që nuk kam vrapuar këto kohë. Edhe kur kollitesha sikur më therte, më ndalonte frymën. Kur e prek me dorë më dhemb. Uroj të jetë sa më e lehtë. Ndihem më mirë”, tha Valeri.

të fundit

FOTO/ Në ditën më të bukur të saj, Niko Peleshit i mbetet “peng” diplomimi i Aleksias

Aleksia Peleshi, vajza e Ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshit është diplomuar. Ajo ka mbaruar studimet në Barcelonë, në degën...

të ngjashëm