Saturday, July 20, 2024

|

spot_img

Ilnisa Agolli do të rikthehet në Big Brother Vip? Zbulohen detajet

po lexohet

Pavarësisht se ka disa javë që ka dalë nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, Ilnisa vijon të jetë një ndër personazhet më të komentuar të këtij formati.

Ndërkohë që u dallua për karakterin e saj të fortë, romanca e saj me Meritonin krijoi pafund zhurmë në media, ku përveç adhuruesve pati edhe nga ata që kritikuan lidhjen e saj.

Së fundmi në media kanë nisur të qarkullojnë zëra se Ilnisa mund të ketë një rikthim në shtëpinë e Big Brother Vip dhe dyshimet janë shtuar akoma më shumë pasi ish-banorja ka publikaur në profilin e saj të Instagramit, një video të gazetarit Ronaldo Sharka, i cili aludon se Ilnisa mund të rikthehet në shtëpinë e BBV.

Pavarësisht të gjithë aludimeve, Ilnisa ka shijuar rrezet e diellit ditën e sotme dhe ka vedosur që disa prej fotografi t’i ndante me ndjekësit e saj në Instagram.
Përveçse duket një yll i vërtetë, ajo që ka ngacmuar ndjekësit e saj ishte mbishkrimi që gazetarja kishte zgjedhur për postimin e bërë në Instagram.

“Për ato që lamë dhe ato që presim të vijnë…”, shkroi Ilnisa, duke lënë kështu të nënkuptojë se dicka e re pritët të vijë nga ajo. Nuk është ende e qartë e çfarë po paralajmëron Ilnisa por komentet në këtë postim janë të bindur që ajo do të rikthehet në BBV.

të fundit

FOTO/ Në ditën më të bukur të saj, Niko Peleshit i mbetet “peng” diplomimi i Aleksias

Aleksia Peleshi, vajza e Ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshit është diplomuar. Ajo ka mbaruar studimet në Barcelonë, në degën...

të ngjashëm