Friday, June 9, 2023

|

Pa prit pak, Era Istrefi dhe Buta?!

po lexohet

Nga Manjola Ceka

Mbrëmjen e djeshme Era Istrefi postoi në story një foto të saj krah Butës dhe fotoja besohet të jetë bërë në studio muzikore.

Dukshëm “the best duo” siç edhe i komenton kolegu i tyre Lumi B, do të vijnë më një bashkëpunim dhe të gjithë jemi të lumtur për këtë.
Nuk presim asgjë më pak nga asnjëri prej dy artistëve, projektet e të cilëve kanë gjithmonë On Top.
E ndërsa ne, kemi filluar numërimin mbrapsht.

të fundit

Pas eksperiencës në Shqipëri, Beniada synon të bëhet pjesë e Big Brother në Itali

Pas eksperiencës në Big Brother Vip Albania, modelja e njohur shqiptare Beniada Nishani synon një tjetër format, atë të...

të ngjashëm