Tuesday, June 6, 2023

|

Oriola pozon me bikini, futbollisti shqiptar nuk i reziston dot

po lexohet

Modelja Oriola Marashi dhe futbollisti Eros Grezda po e shijojnë lidhjen e dashurisë.

Oriola dhe Erosi kanë qëndruar të vetizoluar së bashku në shtëpi gjatë karantinës, nga ku ndanin me ndjekësit fotografi të reja. Së fundi, modelja postoi një imazh, në të cilin u shfaq me bikini të bardha dhe një kapele, teksa ishte ulur në një karrige.

Në mesin e shumë komenteve nuk mungoi as ai i të dashurit, i cili i komentoi me sytë zemra dhe njësoj iu përgjigj Oriola.

Image

të fundit

Shumë pranë Shqipërisë, tërmeti i fortë godet shtetin e Ballkanit (Epiqendra+Magnituda)

Një tërmet i fortë me magnitudë 5 ballë të shkallës Rihter ka goditur Rumaninë, ndërsa lëkundjet janë ndjerë edhe...

të ngjashëm