Saturday, April 13, 2024

|

spot_img

Oriola Marashi i vë ‘flakën’ rrjetit me pozat seksi nga pushimet me të dashurin(FOTO)

po lexohet

Modelja Oriola Marashi dhe futbollisti Eros Grezda duket se kanë lënë pas fjalët për ndarje dhe shfaqen më të dashuruar se kurrë .

Së fundmi, Oriola krahas shumë fotove që poston në rrjete sociale nga pushimet me të dashurin në resortet luksoze në Turqi, ka zgjedhur kësaj here të befasojë fansat duke postuar një foto e shtrirë në rërë  topless duke mbuluar gjoksin me një gjethe.

Postimi i Oriola Marashit

Si duket ka qënë Erosi, ai që ka kapur pozën të dashurës së tij. Më pas modelja ka postuar gjithashtu një foto romantike, ku të dy janë kapur për dore në dritën e hënës.

të fundit

Deklarata kontradiktore të Meriton Mjekiqit/ Çfarë ka rrëfyer moderatori për raportin me të birin para 4 vitesh

Meriton Mjekiqi e ka përmendur shumë herë djalin e tij, Loarin, në shtëpinë e Big Brother Vip ku shprehet...

të ngjashëm