Sunday, October 1, 2023

|

spot_img

Ditë me diell, por nuk do të mungojnë surprizat: parashikimi i motit për ditën e sotme

po lexohet

Këtë të shtunë gjatë orëve te paradites, vendi ynë do të mbizotërohet nga kthjellime dhe vranësira të herë pas-herëshme.

Duke ju afruar pasdites do të këtë zhvillim të vranësirave në zonat Veriore dhe Lindore duke sjellë rrebeshe shiu. Mbrëmja dhe nata rikthejnë kthjellimet në vend, sipas MeteoAlb.

Temperaturat e ajrit mbeten konstante në mëngjes dhe mesdite duke luhatur vlerat ditore nga 21°C deri në 39°C. Era do fryjë mesatare më shpejtës deri 45 km/h nga drejtimi Veriperëndimor dhe krijon në brigjet detare dallgëzim 4 ballë.

të fundit

Blero bëhet romantik! Në 1-vjetorin e lidhjes këngëtari i bën partneres dedikimin e ëmbël

Këngëtari i njohur Blero Muharremi pas ndarjes nga ish-bashkëshortja, Afrona Dika, ka zbuluar se ka rigjetur sërish dashurinë. Megjithatë artisti...

të ngjashëm