Wednesday, June 12, 2024

|

spot_img

Olta Gixhari tregon si ka lindur shoqëria e saj me Sara Hoxhën!

po lexohet

Dihet tashmë se Olta Gixhari do të jetë pjesë e filmit “Në kuadër të dashurisë”. “Në kuadër të dashurisë” do të jetë një komedi romantike, ku nuk do të mungojnë të qeshurat, por as lotët. Filmi shfaq një histori dashurie në kohët moderne që ndërlidh jetët e dy njerëzve dhe të familjeve të tyre.

Olta ka postuar një ‘Ask’ në Instastory, ku ndjekësit i kanë drejtuar pyetje të ndryshme e një prej tyre ka qenë lidhur me shoqërinë e saj me Sara Hoxhën. Olta është përgjigjur duke treguar se tashmë ato janë shoqe të mira sepse Sara ndryshe nga shumë të tjerë e kupton humorin e saj.

“Ma do cuni. Sara është nga njerëzit që ma kupton në ajër humorin, qeshim shumë bashkë”.

të fundit

E trishtë: Vesa Smolica humbë njeriun e dashur

Këngëtarja dhe ish banorja e ‘BBVA’, Vesa Smolica ka njoftuar që ka humbur një njeri shumë të afërt. SHIKO VIDEON:!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r||(r=function(){(r._=r._||).push(arguments);if(r._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m),l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/u3ivb6u"+(arguments.video?'.'+arguments.video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify(.slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window,...

të ngjashëm