Wednesday, November 29, 2023

|

spot_img

Nur shtatëzanie apo çfarë?! Sara Hoxha sapo na verboi me foton e re

po lexohet

Modelja Sara Hoxha ka postuar ditën e sotme një foto ku shfaqet mjaft e kuruar.

Ndonëse ka pozuar nga plazhi, bukuroshja ka arritur të nxjerrë në pah tiparet e saj të bukura.

Prej pak kohësh është publikuar lajmi se Sara është në pritje të ëmbël me reperin Ledri Vula. Mbase është ky një numër shtatzanie?!

Çifti nuk ka preferuar lajmet lidhur me këtë fakt e duket se po i shijojnë mjaft mirë muajt e verës në bregdetin shqiptar.

të fundit

Çfarë mund të zbulojë ngjyra e dhëmbëve për shëndetin tuaj – dhe kur duhet të shqetësoheni?

Identifikimi i shkaktarit pse ngjyra e dhëmbëve tuaj ka ndryshuar mund të tregojë gjithashtu se çfarë problemesh mund të...

të ngjashëm