Friday, September 22, 2023

|

spot_img

Nuk ka më vend për dyshim! Del VIDEO e Capital T dhe Adrola Dushit (VIDEO)

po lexohet

Disa ditë më parë Capital T “theu zemrat” e shumë vajzave, pasi pranoi për herë të parë që zemra e tij rreh për një person, madje s’kurseu as fjalet më të bukura për partneren e tij.

E pas kësaj deklarate të këngëtarit mendja na shkoi pikërisht te modelja Adrola Dushi, ku prej shumë kohësh po përflitet lart e poshtë se këngëtari dhe ajo kanë një marrëdhënie dashurie. Por, deri më sot asnjë nga të zotët e punës, as e kanë pohuar dhe as e kanë mohuar lidhjen e tyre.

Së fundmi, një video e kapur nga eventi që Kapo bëri me miqtë në Prishtinë pak ditë para kocertit të tij “Time Capsule 2”, po bën xhiron e rrjetit.

Ata shihen të dy mjaft afër me njëri-tjetrit, duke lënë të kuptohet qartë që, po Kapo dhe Adrola janë bashkë!

A mos ndoshta “çifti” e kanë lënë që të suprizojnë fansat në koncertin e Capital T dhe të pranojnë njëherë e mirë lidhjen e tyre? Nuk e dime dhe deri në momentin që të kemi një aprovim nga vetë ata, fjalët tona ngelen veçsce hamëndësime dhe thashetheme!

të fundit

Fitime marramendëse, blogerët dhe personazhet e TikTok-ut në Shqipëri tashmë do të paguajnë taksa

Të ardhurat nga Tik-Tok, Instagram, platformat ndërkombëtare Booking dhe AirBnB apo bonuset dhe përfitimet e përmuajshme të dëmshmpërblimit nga...

të ngjashëm