Friday, September 22, 2023

|

spot_img

Nuk do ta besoni! Videoja që përloti të gjithë, Luizi bën gjestin e mrekullueshëm

po lexohet

Pavarësisht se është në kulmin e suksesit të tij, Luiz Ejlli vijon të tregojë zemrën e tij të bardhë, atë që publiku e ka dashur që në fillimet e BBV2.

Në një video të postuar në një prej “fanpage” të Luzit, artisti shihet te këtë udhëtuar drejt Shkodrës për të takuar Denisin, një djalë më aftësi të kufizuara.

Duke qënë e pamunduar ta takonte gjatë koncertit, Luizi, i gjendur mes një axhende të ngarkuar, ka gjetur kohën për të realizuar një nga dëshirat më të mëdha të Denisit, duke i dhënë një përqafim të ngrohtë.

Komente mjaft pozitive janë shkruar në videon e postuar në Instagram, ku të gjithë e komplimentojnë Luizin për zemrën e tij të madhe.

“Na përlote të gjithëve. Ruaje shpirtin tënd o Luiz zemërbardhi”, shkruan një komentuese. “Mos ndrysho kurrë”, shton një tjetër ndjekës.

Ky nuk është rasti i vetëm që Luizi tregon qartë se fama nuk e ka ndryshuar atë aspak, por ai vazhdon të jetë po aq i thjesht, duke i dashur dhe respektuar të gjithë.

të fundit

Fitime marramendëse, blogerët dhe personazhet e TikTok-ut në Shqipëri tashmë do të paguajnë taksa

Të ardhurat nga Tik-Tok, Instagram, platformat ndërkombëtare Booking dhe AirBnB apo bonuset dhe përfitimet e përmuajshme të dëmshmpërblimit nga...

të ngjashëm