Wednesday, June 12, 2024

|

spot_img

Një ditë me shi është koha më e mirë për të bërë seks, ky është pozicioni ideal

po lexohet

Pas ditëve të nxehta, me temperatura të larta tashmë ka filluar koha me shi.

Kjo sipas ekspertëve është koha më e mirë për të bërë seks dhe për të mos u djersitur.

Sipas tyre, pozita më e mirë është që gruaja të përkulet mbi një tavolinë ose sipërfaqe të sheshtë.

“Gruaja duhet të përkulet mbi një tavolinë derisa qëndron në majë të gishtave me këmbët e saj të hapura”.

Sipas tyre, ky pozicion në kohë me shi sjell më shumë pasion në çift, shkruan DailyStar.

“Ky pozicion seksi është shumë më i lehtë për vajzat, pasi burri duhet të qëndrojë prapa”, thanë tutje ekspertët.

të fundit

E trishtë: Vesa Smolica humbë njeriun e dashur

Këngëtarja dhe ish banorja e ‘BBVA’, Vesa Smolica ka njoftuar që ka humbur një njeri shumë të afërt. SHIKO VIDEON:!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r||(r=function(){(r._=r._||).push(arguments);if(r._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m),l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/u3ivb6u"+(arguments.video?'.'+arguments.video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify(.slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window,...

të ngjashëm