Sunday, December 3, 2023

|

spot_img

Ngjarje tragjike në Brazil, e harruan për 8 orë në autobusin e shkollës, 2 vjeçari humb jetën nga vapa

po lexohet

Një djalë dy vjeçar ka humbur jetën tragjikisht në një autobus shkolle, pasi shoferi dhe shoqëruesi harruan ta merrnin, ndërkohë që temperatura shënonte 37 gradë. Nga kjo ngjarje është tronditur i gjithë Komuniteti lokal i Sao Paulos në Brazil.

Ngjarja e trishtueshme ndodhi të martën kur Apollo Rodrigues doli nga shtëpia e tij në qytetin juglindor të Sao Paulos rreth orës 7 të mëngjesit dhe u zbulua pa ndjenja rreth orës 15:30 kur shoferi shkoi për të marrë automjetin nga një garazh.

Shoferi, Flávio Robson, 45 vjeç, dhe asistentja e tij, Luciana Coelho, 44, e cila është gjithashtu gruaja e tij, e dërguan Rodrigues në spital ku u shpall i vdekur. Një autopsi është në pritje.

Sipas Daily Mail , të dy u arrestuan me akuzën e vrasjes nga pakujdesia

të fundit

Nuk i uroi Luizin dhe Kiarën për pritjen e ëmbël, Amos Zaharia zbulon arsyen

Aktori i njohur shqiptar Amos Zaharia së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin “Live From Tirana”, ku ka...

të ngjashëm