Tuesday, December 7, 2021

|

Nënë për herë të parë, dalin pamjet nga festa që Genta Ismajli ka organizuar për binjakët

Më të lexuarat

I rritur plot vuajtje/ Tani mes luksit e femrave, reperi nga Tepelena pushton clubet greke me muzikë dhe sherre

Klaudio Dhespo nga Tepelena, i njohur me emrin e artit “Toquel" është një reper në Greqi me shumë këngë dhe famë, por një sherr...

Si të detoksifikoni trupin në mënyrë natyrale

Trupi i njeriu ka nevojë për detoksifikim. Por, si të arrini një detoks në mënyrë natyrale? Frutat e freskëta Të pasura me vitamina, antioksidantë dhe të...

Ç’po ndodh me lidhjen e tyre, partnerja e Kledit bën postimin që i sqaroi të gjithë (FOTO)

Ditët e fundit në “Big Brother VIP” për Kledin nuk ishin shumë të lehta. Ai realizojë një takim me Beatrixin i cili trazoi ujrat...

Bora Zemani thyen rekord, bën postimin e parë pas heshtjes

Moderatorja Bora Zemani ka qenë në qendër të mediave online javët e fundit për shkak të përfshirjes së saj në trekëndëshin Bora-Donald-Beatrix. Edhe pse është...

A do të futet vendi në karantinë, mjekët: Duhet kujdes i shtuar gjatë Dhjetorit, “arma” që na mbron

Drejtori i Urgjencës Kombëtare Skënder Brataj thotë se muaji Dhjetor do të ketë një rritje të rasteve me COVID, megjithatë thekson se nuk pritet...

Këngëtarja Genta Ismajli dhe bashkëshorti i saj, biznesmeni turk, Huseyin Usta, do të bëhen shumë shpejt prindër për herë të parë. Ata pritet të bekohen me binjakë dhe thuhet se është fjala për një djalë e një vajzë.

Së fundmi, Genta ka organizuar një ‘baby shower’ në të cilin kanë qenë të pranishëm familjarët dhe miqtë e ngushtë të çiftit.

Ajo ka ndarë disa pamje në InstaStory, ku zbulon pak nga festa që ka përgatitur. Këngëtarja ka zgjedhur një dekorim të veçantë dhe siç shihet ka kombinuar ngjyrën kafe me të bardhë.

Ndërkohë, gjatë kësaj kohe Genta ka bërë të ditur se po mendojnë edhe për një dasmë.

- Advertisement -

More articles

- Advertisement -

Lajmet e fundit

“Ti shitesh për një drekë”/ Plas debati në “Përputhen”, Arjan Konomi-konkurrentes: Gënjen sy për sy

Alvisa Qarri dhe Bahkim Sahiti, u deklaruan për njëri-tjetrin, ditën e shtunë në “Prime”. Mirëpo opinionisiti i njohur, Arjan Konomi, tha se kjo deklaratë...

E BUJSHME/ Arbana Osmani tregon vendimin e marrë për Donald Veshajn, çfarë do bëjë Romeo Veshaj

Prej kohësh përflitet se Big Brother VIP do të vërë në lojë banorët duke ndërruar binjakët. Pra në vend të Donaldit do të futet Romeo...

“Po bën bujë në rrjetet sociale”/ Meridiani zbulon se Valoni i ka dedikuar këngë një banore të Big Brother

Valon Shehu është banori i fundit që ka dalë nga shtëpia e “Big Brother VIP”, por edhe pse nuk është më aty banorët herë...

Enca “turpëron” personazhin publik: Herë tjetër kur të më ngacmosh mos i fshi mesazhet (FOTO)

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, është mjaft aktive në profilet e saj në rrjetet e saj sociale. Në “Instagram”-in e saj mund të gjeni...

“Ah se po përmbahem mos të them diçka më tepër…”/ Debate të ashpra mes Einxhel dhe Sabianit, reagon e revoltuar vajza e këngëtarit

Një prej debateve të nxehta në shtëpinë ë “Big Brother” është ai mes Einxhel dhe Sabianit. Einxheli është komentuar edhe si banorja e cila...