Tuesday, December 7, 2021

|

A jeni gati? Dashuria troket në derë për këto 3 shenja të zodiakut

Më të lexuarat

U fut në Big Brother dhe u lidh me Donaldin, por shikoni ndryshimin drastik që ka bërë Beatrix Ramosajt ndër vite

Këngëtarja e njohur Beatrix Ramosaj është kthyer në vëmendjen e të gjithëve kohëve të fundit. Pjesëmarrja e saj në Big Brother VIP dhe lidhja e...

Alberije Hadergjonaj: Trixa dhe Donaldi viktima, produksioni po i demton imazhin!

Diteve te fundit jane trazuar ujrat nga situatat e Donaldit, Bores dhe Beatrixes. Mbremjen e djeshme teksa te gjithe tentonin ti benin gjyqin dhe...

Britney Spears feston ditëlindjen e 40-të në pushime romantike me të fejuarin, Sam Asghari

Ajo shkoi në Meksikë për të festuar ditëlindjen e saj të 40-të me të fejuarin të mërkurën. Dhe Britney Spears dhe Sam Asghari dukej se...

Tha se nuk është vëllai i tij, Artani ‘hakmerret’ ndaj Mevlanit për deklaratën e bujshme

Pavarësisht se ishte ndër protagonistët e sezonit të dytë të ‘Për’puthen’, Mevlani ndenji disi nën hije dhe në sezonin e tretë me hyrjen e...

Flet Fifi: Jam shumë e lumtur, do të filloj të merrem me shëndetin tim

Fifi ka realizuar një video live në Instagram. Teksa ndodhet në Turqi, Fifi ka gjetur kohë për fansat e saj në Instagram. Ajo është futur live...

Astrologët po zbulojnë se cilat shenja të zodiakut do të sjellin në jetë rikthimin e dashurisë së dikurshme deri në fund të këtij viti.

E kaluara troket në derë për këto tri shenja:

Dashi
E kaluara do t’ju ??kujtojë veten. Në këtë rast, përdorimi i frazës së vjetër “lamtumirë të kaluarës” është e papërshtatshme, sepse karma po vjen. Dashuria e mëparshme mund të lidhet përsëri me ju deri në fund të vitit 2021. Një telefonatë e papritur është e mundur që do të zgjojë “fluturat” në stomakun tuaj. Ekziston një probabilitet i lartë i pajtimit, si dhe fillimi i një marrëdhënie serioze. Gjëja më e rëndësishme është të dini gjatë kësaj periudhe se si të mos përsërisni gabimet nga e kaluara.

Binjakët
Binjakët gjithashtu mësojnë për veten e tyre përmes fuqisë së fatit dhe karmës. Të lindurit nën këtë shenjë do të përjetojnë ngjarje të vështira, të cilat nuk do t’i lejojnë ata të shmangin takimin me fantazmat e së kaluarës. Dikush që vuan nga vetmia për një kohë të gjatë pritet të krijojë një marrëdhënie të fortë dhe të qëndrueshme. Dhe ata që tashmë kanë një marrëdhënie emocionale me një person tjetër do të duhet të rishqyrtojnë veten se sa të kënaqur janë. Është e mundur që ju rastësisht të takoheni ose të lidheni me një person që nuk e keni parë për një kohë të gjatë, por me të cilin keni akoma ndjenja, shkruan KP.

Gaforrja
Jo gjithçka është aq e qetë. Situata në shtëpinë tuaj dhe dashuria ju vë padyshim në provë në periudhën e ardhshme dhe presioni shtesë ju pret në punë. Qetësia, durimi, këmbëngulja dhe vendosmëria do t’ju ndihmojnë të zgjidhni problemet tuaja emocionale. Shumë Gaforre do të jenë në gjendje të përballojnë fantazmat e së kaluarës, kështu që ka të ngjarë që zemra juaj të fitohet nga dashuria e vjetër. Do të udhëhiqeni nga pasioni dhe dëshira, por merrni parasysh sa rrezik po ndërmerrni. Gaforret që nuk kanë arritur të gjejnë dashurinë e tyre për një vit, do të kenë një shans tjetër në fund të vitit. Përfitoni prej saj!

- Advertisement -

More articles

- Advertisement -

Lajmet e fundit

“Pu pu pu, shihemi në gjyq”, Flori Mumajesi i bën kërkesën e papritur Eni Çobanit (FOTO)

Këngëtari Flori Mumajesi dhe Anxhelina katër ditë më parë publikuan videoklipin  e tyre, i cili përmban dy këngë “Anash x Doja”. Këto dy projekte muzikore...

“Tani do fillojë goditja”, Spartak Ngjela del me paralajmërimin ‘bombë’ dhe ‘drithëron’ politikën shqiptare

Avokat Spartak Ngjela ka komentuar vizitën në Tiranë të të dërguarit të Posaçëm të SHBA-së për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escoba. Ngjela në një intervistë...

Ergita Bahja, zëri kumbues që befasoi jurinë e huaj në Eurovizion(VIDEO)

Nëse vetëm e dëgjoni performancen, pa e parë se kush po këndon, nuk do ta bëni dot dallimin nëse është vetë Rona Nishliu apo...

“Ti shitesh për një drekë”/ Plas debati në “Përputhen”, Arjan Konomi-konkurrentes: Gënjen sy për sy

Alvisa Qarri dhe Bahkim Sahiti, u deklaruan për njëri-tjetrin, ditën e shtunë në “Prime”. Mirëpo opinionisiti i njohur, Arjan Konomi, tha se kjo deklaratë...

E BUJSHME/ Arbana Osmani tregon vendimin e marrë për Donald Veshajn, çfarë do bëjë Romeo Veshaj

Prej kohësh përflitet se Big Brother VIP do të vërë në lojë banorët duke ndërruar binjakët. Pra në vend të Donaldit do të futet Romeo...