Friday, June 2, 2023

|

Nëna ia ruajti kokën djalit për t’ia bërë flokët më të trashë, mendimet e njerëzve janë të ndarë

po lexohet

Shumë njerëz besojnë se fëmijëve u rriten flokë më të trashë dhe më të fortë pas prindërit e tyre rruajnë kokën.

Për të parë nëse është me të vërtetë kështu, nëna e dy fëmijëve që poston në profilin e TikTok të quajtur @tator_totts, zbuloi se ajo vetë i ka rruar kokën djalit të saj.

“Një ditë do të më falënderojë për këtë”, ka shkruar ajo në përshkrimin e videos, e cila u bë shumë shpejt virale.

Reagimet e njerëzve ndaj rrëfimit të saj për rruajtjen e kokës së foshnjës ishin të përziera. Dhe ndërsa disa mendojnë se vendimi i saj është i mirë, të tjerë mendojnë se ajo bëri një gabim.

“Të rruash kokën e një fëmije kaq të vogël nuk është normale dhe nuk është e vërtetë që flokët janë më të fortë kur bëhet kjo. Unë nuk i mbështes gjëra të tilla”, është vetëm një nga komentet.

He’ll thank me later lol my mom did this to my brothers and they all have the best hair in the family🤦🏽‍♀️ #buzz#fyp#babyboy#tradition#k18results#yolo#cutie#viral#trending ♬ big weenie – ❁ཻུ۪۪♡ ͎. 。˚ °

të fundit

Takime të rëndësishme! Venusi do fillojë një tranzit që do të zgjasë shumë muaj, horoskopi i së premtes

Dashi Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill Tani ju mund të merrni me të vërtetë zhytjen që keni qenë...

të ngjashëm