Sunday, May 28, 2023

|

E trishtë/ Ndahet nga jeta papritur në moshën 23-vjeçare modelja e njohur

po lexohet

Finalistja e Miss Universe Australia, Sienna Weir, ka ndërruar jetë papritur në moshën 23 vjeçare.

Ka qenë familja e modeles nga Sydney ka konfirmuar lajmin dhe ka bërë homazhe pas vdekjes së saj tronditëse dhe tragjike.

E trishtë/ Ndahet nga jeta papritur në moshën 23-vjeçare

Siç u bë e ditur, u vendos që të dilte nga koma pas një aksidenti që pati disa javë më parë. Vajza fatkeqe ra nga kali dhe u plagos rëndë.

Familja dhe partneri i saj janë në gjendje të rënduar. Vetë partneri ka dhënë mesazhin prekës.

“Ne e donim shumë njëri-tjetrin”, tha partneri i saj.

Ndërsa familja ka shkruarse do mbetet gjithnjë në zemrën e tyre. Modelja ishte e diplomuar në letërsi angleze dhe në psikologji.

të fundit

Nuk ka qetësi për vendin fqinj, goditet nga një tjetër tërmet i fuqishëm, ja ku ishte epiqendra

Një tërmet me magnitudë 3.2 Rihter ka lëkundur vendin fqinj rreth orës pesë të mëngjesit sot. Epiqendra e tërmetit është...

të ngjashëm