Wednesday, June 19, 2024

|

spot_img

Në lidhje të re? Loredana shfaqet në krahët e një mashkulli misterioz (FOTO)

po lexohet

Loredana është një nga personazhet më të ndjekura dhe më të përfolura sa i përket jetës private, kjo pas lidhjes dhe ndarjes me Mozzik.

Këngëtarja është shumë aktive në rrjetet sociale duke postuar foto dhe video nga përditshëmria  dhe  projketet muzikore

Së fundmi bukuroshja është shfaqur nën përqafimin e një mashkulli misterioz.  “Abidin”, shkruan Loredana duke i vendosur një zemër, por nuk dihet se për kë bëhet fjalë. Këngëtarja është ajo që mund të na e vërtetojë më së miri këtë.

të fundit

Arrestimi i këngëtarit të njohur, flasin miqtë e tij: Polici nuk e njohu, ai refuzoi që të…

Këngëtari u shoqërua në komisariat, ku pas disa orësh u lirua. Sipas miqve të tij, të cilët folën për “Pagesix”,...

të ngjashëm