Wednesday, November 29, 2023

|

spot_img

Në krahët e Eduard Selamit, Ilva Tare prezanton për herë të parë familjen dhe ka një arsye të veçantë

po lexohet

Gazetarja e njohur, Ilva Tare ka publikuar për herë të parë portretin e plotë familjar.

Ajo ka postuar në Instagram një foto, ku shfaqet me bashkëshortin ish-kryetarin e Partisë Demokratike Eduard Selami dhe dy fëmijët e saj.

Familja duket shumë e lumtur, pasi e vogla e tyre Melodi feston 5-vjetorin e lindjes.

Ndërkohë Ilva shprehet e befasuar, pasi nuk po i besohet se si vitet ikin kaq shpejt.

‘Si rriten keshtu dhe vetem kur sheh qe ka feste ne shtepi! Ne ditelindjen e Mel’, shkruan gazetarja.

Ndërsa foto ka marrë shumë komente, të cilat e urojnë Melodinën dhe familjen e saj.

të fundit

Pite me fasule: Një specialitet i pazakontë, shija e të cilit do t’ju kënaqë

Ka variacione të panumërta, dhe këtë herë kemi një variacion të vërtetë dimri Pitet janë padyshim një nga specialitetet më...

të ngjashëm