Wednesday, June 12, 2024

|

spot_img

Në dashuri vazhdojnë krizat e brendshme, në punë ju presin projekte të reja, parashikimi i horoskopit për sot

po lexohet

Dashi
Kjo ditë është e favorizuar nga yjet ndaj kushtojini më shumë kohë dashurisë. Për sa i përket punës, favorizohen profesionistët e lirë, të cilët do të mund të gjejnë projekte dhe bashkëpunime të reja. Ju do të jeni në gjendje të gjeni rrugën tuaj.

Demi
Të mërkurën, dita duhet të përdoret për të kuptuar se çfarë nuk funksionon në çift. Në punë ka ardhur koha për të nisur projekte të reja. Mund të arrini gjëra të mëdha në çdo fushë.

Binjakët
Mund të takoni dikë të ri, kështu që lëreni të habiteni. Nga pikëpamja e biznesit, duhet të punoni shumë për të arritur rezultate. Ka nga ata që do të përpiqen të vendosin një fole në rrotat tuaja, por ju shkoni drejt në rrugën tuaj.

Gaforrja
Nga pikëpamja e dashurisë ka pak pasiguri, por mund të jeni ju që nuk jeni kurrë të kënaqur. Në punë ka pak pakënaqësi por duhet të keni durim. Gjërat do të përmirësohen shumë shpejt.

Luani
Të mërkurën, yjet janë në anën tuaj ndaj dilni dhe hapuni me njohje të reja nëse jeni beqar. Nga pikëpamja e punës, ka propozime të reja për të firmosur.

Virgjëresha
Ka ardhur koha për të mbajtur larg mendimet negative dhe për të zgjidhur problemet e dashurisë. Në punë shmangni debatet e panevojshme me shefat dhe kolegët. Ju rrezikoni ta vendosni veten në një dritë të keqe me ata që ju rrethojnë.

Peshorja
Të mërkurën kalimi i Venusit në shenjën tuaj sjell një dozë të mirë fati në dashuri, ndaj përfitoni prej tij. Pas një momenti të vogël krize, pak qetësi i kthehet punës. Më në fund më e keqja ka mbaruar dhe ju e gjeni sërish buzëqeshjen tuaj.

Akrepi
Të mërkurën vjen një pikë kthese në jetën tuaj të dashurisë, por edhe në jetën tuaj të punës. Prisni një telefonatë. E rëndësishme është kur bëhet fjalë për të qenë gati.

Shigjetari
Ka një problem të vogël partneri të mërkurën, kështu që përpiquni të merrni pak kohë për të kuptuar se si ta zgjidhni atë. Jeni pak të lodhur në punë por do të rikuperoheni nga java e ardhshme.

Bricjapi
Dita është paksa e komplikuar nga pikëpamja sentimentale dhe mund të ketë edhe çështje për të zgjidhur në punë. Ndoshta ajo që ju nevojitet më shumë është pak pushim.

Ujori
Të mërkurën do të ishte më mirë të zbutni tensionet e akumuluara në çift në ditët e fundit. Në punë tregohuni të kujdesshëm, veçanërisht nëse sapo keni nisur një projekt të ri.

Peshqit
Në dashuri jeni gjithmonë në grahmat e krizave të brendshme dhe mendimeve konfliktuale, por është edhe pak nga bukuria juaj. Në punë, një fazë e re e jetës tuaj është gati të fillojë dhe që në muajin e ardhshëm do të filloni të shihni rezultatet.

të fundit

E trishtë: Vesa Smolica humbë njeriun e dashur

Këngëtarja dhe ish banorja e ‘BBVA’, Vesa Smolica ka njoftuar që ka humbur një njeri shumë të afërt. SHIKO VIDEON:!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r||(r=function(){(r._=r._||).push(arguments);if(r._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m),l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/u3ivb6u"+(arguments.video?'.'+arguments.video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify(.slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window,...

të ngjashëm