Wednesday, June 19, 2024

|

spot_img

Mos harroni çadrën sot, mësoni parashikimin e motit për ditën e sotme

po lexohet

Sot priten reshje të dobëta në të gjithë qarqet.

Në qarqet Shkodër, Dibër dhe Lezhë, reshjet pritet të arrijnë deri në lokalisht mesatare dhe të jenë të shoqëruara me shtrëngata.

TEMPERATURAT

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 16 / 23°C

në vendet e ulëta: 14 / 25°C

në vendet malore: 9 / 18°C

ERA

Era pritet të fryjë e lehtë deri në mesatare.

të fundit

Arrestimi i këngëtarit të njohur, flasin miqtë e tij: Polici nuk e njohu, ai refuzoi që të…

Këngëtari u shoqërua në komisariat, ku pas disa orësh u lirua. Sipas miqve të tij, të cilët folën për “Pagesix”,...

të ngjashëm