Friday, September 22, 2023

|

spot_img

Monedhat e huaja nuk dalin nga “humnera”/ Me sa shiten e blihen euro dhe dollari sot?

po lexohet

Sot, më 3 Gusht 2023, dollari amerikan blihet me 92.5 lekë dhe shitet me 95.8 lekë.

Euro blihet me 101.8 lekë dhe shitet 104.4 lekë.

Paundi britanik blihet me 117.5 lekë dhe shitet me 120.5 lekë. Franga zvicerane këmbehet në blerje me 105 lekë, ndërsa në shitje me 107.5 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 69.5 lekë dhe në shitje me 73 lekë.

Më poshtë, po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja:

Monedhat e huaja nuk dalin nga "humnera"/ Me sa shiten e blihen euro

të fundit

Fitime marramendëse, blogerët dhe personazhet e TikTok-ut në Shqipëri tashmë do të paguajnë taksa

Të ardhurat nga Tik-Tok, Instagram, platformat ndërkombëtare Booking dhe AirBnB apo bonuset dhe përfitimet e përmuajshme të dëmshmpërblimit nga...

të ngjashëm