Wednesday, June 19, 2024

|

spot_img

Mësoni çfarë parashikojnë yjet për ju sot

po lexohet

DASHI 21. mars – 20. prill

Jeta juaj ne çift nuk do ketë ndonjë ndodhi te jashtëzakonshme sot. Do kuptoheni shume mire me atë qe keni ne krah dhe debatet thuajse do shterojnë. Beqaret do jene shume te zënë me pune dhe nuk do kenë as kohe qe t’ia kushtojnë kërkimit te dashurisë. Me financat duhet te jeni te kujdesshëm sepse atëherë kur te mos e prisni situata mund te ndryshoje për keq.

DEMI 21. prill – 21. maj

Gjate kësaj dite do përkujdeseni me shume për miqtë tuaj dhe ka mundësi ta lini pas dore dashurinë. Mundohuni t’ia shpjegoni partnerit situatën për te shmangur çdo keqkuptim me te. Beqaret do kenë ende dyshime nëse duan apo jo te hedhin hapa e te ndryshojnë statusin kështu qe nuk do tentojnë. Nëse i ulni shpenzimet situata financiare do filloje te normalizohet.

BINJAKET 22. maj – 21. qershor

Ndjenjat tuaja për partnerin do jene edhe me te thella sot, por nuk do e keni shume te lehte t’i shprehni. Sforcohuni pak dhe keni për ta pare sesi do ju ndryshoje jeta. Beqaret do kenë një dite me shume fat dhe do mund te nisin historinë e dashurisë qe kane ëndërruar gjithmonë. Ekuilibri financiar do jete i mbrojtur akoma me shume. Ne këtë plan do jeni plotësisht te qete.

GAFORRJA 22. qershor – 22. korrik

Marrëdhënia ne çift do jete e shkëlqyer gjate kësaj dite. Do dashuroheni me intensitet dhe pasion ta papare ndonjëherë. Ne disa momente do ju duket edhe vete sikur jeni ne ëndërr. Beqaret do pranojnë te fillojnë një lidhje me dike qe ka kohe qe ju qëndron pranë. Buxheti nuk do jete i keq, megjithatë as ne gjendjen me te mire te mundshme. Tregohuni te kujdesshëm.

LUANI 23. korrik – 22. gusht

Nëse jeni ne çift dhe për me tepër jeni te martuar do i kushtoni pak me shume kohe partnerit dhe familjes suaj. Beqaret do e përmirësojnë jetën e tyre sentimentale. Analizojini me mire gjerat për te kuptuar çfarë doni vërtet. Lërini mënjanë kapricot. Situata financiare pritet te jete shume e mire. Do ia dilni te menaxhoni me mire buxhetin dhe te pakësoni shpenzimet tuaja.

VIRGJERESHA 23. gusht – 23. shtator

Sot pritet te bëni projekte për te ardhmen tuaj ne çift. Shume shpejt mund te filloni te punoni edhe bashke. Beqaret do kenë një dite mjaft te favorshme për dashurinë. Ata qe keni pëlqyer qe prej shume kohesh do fillojnë te tërhiqen nga ju. Nuk përjashtohet as ndonjë fejese. Do jeni te shqetësuar për financat por do e shihni qe ato sot do stabilizohen. Kujdes me shpenzimet!

PESHORJA 24. shtator – 23. tetor

Kujdes nga influenca e keqe e te tjerëve gjate kësaj dite sepse ajo mund te jete shkatërruese. Mundohuni te qëndroni gjithë kohës me këmbë ne toke dhe te mos besoni verbërisht. Beqaret do ndihen plotësisht te lire për te joshur e për te bere deklarata. Ne planin financiar nuk keni për te pasur aspak probleme apo vështirësi. Do jeni organizues te mire dhe do hidhni hapat e duhura.

AKREPI 24. tetor – 22. nëntor

Do mendoheni pak me shume sot për jetën tuaj ne çift. Nëse partneri ju kërkon pak me shume vëmendje dhe kujdes mos ngurroni t’ia jepni. Beqare, mbështetja qe do iu japë Venusi do ndikoje pozitivisht ne jetën tuaj sentimentale. Sot do iu duket sikur do përjetoni ngjarjet e një romani te bukur dashurie. Mundohuni te kurseni pak lek sepse do ju duhen për me vone.

SHIGJETARI 23. nëntor – 21. dhjetor

Situata ne çift do jete pak me e qete se ditët e fundit. Megjithatë ju duhet te dialogoni me shume me partnerin për gjithçka. Disa beqare rrezikojnë te kalojnë një faze izolimi te cilën mezi do e durojnë. Mundohuni te mos ndikoheni nga emocionet negative. Mos ju besoni shume atyre qe keni pranë sepse do ju prishin pune me financat. Mos bëni as shume shpenzime te panevojshme.

BRICJAPI 22. dhjetor – 20. janar

Nëse bëni pjese tek ai grup njerëzish te ngarkuar me pune, sot nuk do keni as kohe dhe as energji për t’ia kushtuar personit ne krah. Marrëdhënia me te ka rrezik te përkeqësohet. Beqaret do kenë plot mundësi për aventura sentimentale, por duhet te dine si te përfitojnë. Llogarinë bankare mbajeni gjithë kohës nen kontroll nëse nuk doni probleme serioze.

UJORI 21. janar – 19. shkurt

Ka mundësi qe Saturni t’iu sjelle disa vështirësi ne jetën ne çift. Nëse ndodh kështu duhet ta dini se ato do e ndihmojnë me shume lidhjen tuaj te ece përpara dhe jo ta komplikojnë atë. Nëse jeni beqare Jupiteri do iu hape rrugën për një takim interesant. Mund te takoni edhe dike për te cilin do iu rrahe zemra fort. Do bëni shume shpenzime dhe financat do pakësohen mjaft.

PESHQIT 20. shkurt – 20. mars

Nëse keni kohe qe jeni ne çift mund te lindin disa probleme. Mos qëndroni me zor ne atë lidhje, por mundohuni te ndiheni mire për vete. Beqaret do shkëlqejnë sot. Kjo klime pasiononte do ju beje te ndiheni te lumtur. Do keni fat ne dashuri. Për sa iu përket financave pritet qe ato te jene shume te mira. Edhe nëse do keni nevoje për ndonjë borxh, kushtet do jene mjaft te favorshme.

të fundit

Arrestimi i këngëtarit të njohur, flasin miqtë e tij: Polici nuk e njohu, ai refuzoi që të…

Këngëtari u shoqërua në komisariat, ku pas disa orësh u lirua. Sipas miqve të tij, të cilët folën për “Pagesix”,...

të ngjashëm